Şirketimiz, web sitemizde yer alan tüm ürünleri tedarik etmekte, baskısını gerçekleştirip tarafınıza göndermektedir. Özel proje baskı siparişleri haricinde müşterilerimizin baskı için ürün göndermeleri gerekmemektedir.

Web sitemizde yer alan tüm ürünler için baskısız olarak minimum sipariş miktarı ürün başına 12 adettir.

Renkli baskılı porselen veya cam ürünler için en fazla 4 ürün seçerek toplamda minimum 144 adet sipariş verebilirsiniz. Renkli baskılı cam ve porselen birlikte sipariş verilmesi durumunda toplam miktar 144+144=288 adet olmalıdır.

Lazer kazıma cam ürünler için ise ürüne göre değişmekle beraber minimum 12 adete kadar sipariş verilebilir.

Fiyat bilgisi öğrenmek için seçtiğiniz ürünleri Teklif Al butonuna tıklayıp Teklif Sepetinize ekleyerek fiyat teklifi talep edebilirsiniz.

Ayrıca istediğiniz ürünlerin *stok kodunu *sipariş miktarını ve *baskı görselini e-posta ile bilgi@kurumsalhediyeci.com adresine göndererek fiyat teklifi isteyebilirsiniz.Telefon ile fiyat bilgisi paylaşılmamaktadır.

Tarafınıza genelde aynı gün içerisinde fiyat teklifi gönderilir, onaylamanız durumunda dijital ortamda görsel hazırlanıp gönderilir. Talebiniz doğrultusunda numune(ücretli) ürün 2-7 iş günü içerisinde hazırlanır. Onaylanması durumunda sipariş miktarınız, baskı renk sayısı ve iş yoğunluğumuza göre tahmini 5-14 iş günü içerisinde siparişiniz teslime hazır duruma getirilir.

Sipariş vermeden önce mutlaka aşağıdaki sayfalarda yer sipariş, ödeme, teslimat, numune, baskı renkleri ve teknik konular hakkında yer alan açıklama ve şartları okuyunuz.

Tüm ürünlerin yer aldığı üretici katalogları:

Sipariş, ödeme ve teslimat hakkında bilgi:

Baskılı ürün kullanım talimatı ve önerileri:

Numune baskı ve renkler hakkında bilgi: