Hakkımızda

Hediye ettiğiniz kişilerin günlük hayatlarında, evlerinde ve ofislerinde sürekli kullanıp sizi hatırlayabilecekleri dolayısıyla markanızın sürekli göz önünde olacağı işlevsel, kurumsal hediyelik ürünler üretiyoruz.

Siz aklınızdan geçeni anlatın, biz de bu alandaki tasarım tecrübemizi ve üretim kabiliyetimizi aklınızdan geçenler ile harmanlayıp, ortaya kendine hayran bırakan yeni bir hediye ürün çıkaralım…

Bir hediye ile hem siz, hem biz, hem de hediye ettikleriniz mutlu olsun…

kurumsalhediyeci.com' un tüm hakları Elsanat Tasarım Üretim Tedarik İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi ne aittir.

Firmamız 1980 yılında kurulmuş olup ana faaliyet alanı horeca ürünleri ve kurumsal hediyelik tasarım ve üretimidir.

Ürünlerimizi oluştururken kainattaki tüm güzelliklerden ve hayal gücümüzden yararlanıp siz tüketicilerimize her zaman daha iyi ve güzelini sunmayı üstümüze düşen bir vazife olarak görmekteyiz.

Elsanat™ 1980 yılından beri süregelen tecrübesi ve birikimi ile kalite, dürüstlük ve disiplinli çalışma prensiplerinden ödün vermemiştir. Bu konuda uzman ve işini iyi yapan bir çalışma ekibine sahip olan firmamız gelişen teknoloji, pazarlama ve satış yöntemlerini takip ederek sektörde öncü bir firma olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Nisan 2012 de yeni projemiz olan camporselenlogo.com yayın hayatına başladı. camporselenlogo.com, Elsanat' ın horeca ürün tedariği, logo baskı ve müşteri odaklı çözümlerini sunduğu web sitesidir. Firmamız porselen, cam, seramik, çelik, ahşap ürün ve yüzeyler üzerine kalıcı renkli logo, kalıcı renkli baskı ve aşındırma yöntemi ile logo uygulaması yapmaktadır. 

2014 yılında baktık ki; bazı şirketler müşterilerine ve çalışanlarına hediye olarak sunmak için, bizden özel tasarımlı cam ve porselen ürünler talep ediyorlar…Böylece onların bu özel talepleri doğrultusunda kurumsal hediyelik sektörüne giriş yapmış olduk.

Elsanat™, cam, porselen ürünlerini işlerken; altın ve platin yaldız kaplama, lüster renklendirme, oyma dekor, kumlama (aşındırma), cam parlatma, kristal taş yapıştırma, çıkartma baskı, sablaj gibi üretim tekniklerini kullanmaktadır.

FATURA BİLGİLERİ

Ünvan: Elsanat Tasarım Üretim Tedarik İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi

Adres: İkitelli OSB Saraçlar Sitesi 13.Blok Kat:1 No:59 Başakşehir İSTANBUL TR

Vergi Dairesi: İkitelli 

Vergi No: 3331567727

Ticaret Sicil No: 155286 - İTO

Mersis No: 0333156772700001

İhracat Sicil No: OAİB – 45020

Kep: elsanat@hs08.kep.tr