Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kuralları yaptığınız alışverişlerde ve vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemek amacı ile konulmuştur.

Kişisel bilgilerin güvenliği:

- Sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz.

- http://kurumsalhediyeci.com, vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar; ancak yaptığınız alışverişlerde ürünü satın aldığınızda ürünü teslim edebilmek ve bazı hizmetlerinden haberdar edebilmek için adınızı ve adresinizi bilmek zorundadır. Bu iki bilgi sistemde saklanmaktadır. 

- http://kurumsalhediyeci.com, kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

- http://kurumsalhediyeci.com, yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar.

İçerik Kullanımı:

- http://kurumsalhediyeci.com' da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz, hiçbir materyal kopya edilemez, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez, elektronik, mekanik, fotokopik, kayıtlı ve ya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz, http://kurumsalhediyeci.com' un izni olmadan internet sitelerinden link verilemez.